DENAS

DENAS (Dvoupásmový ElektroNeuroAdaptivní Stimuláror ) je vždy s Vámi: ve dne i v noci, za deště i zimy, doma i na cestách, když není nablízku diplomovaný odborník, nebo právě v jeho rukou. DENAS Vás nenechá na výsledky léčby dlouho čekat. DENAS je určen k neinvazivnímu léčebnému působení, regulaci fyziologických funkcí organizmu a také k léčení funkčních poruch u širokého spektra nemocí.

Působení prostřednictvím tohoto přístroje se nazývá DENS-terapie. Je to účinná terapie s rychlým léčebným efektem bez vedlejších účinků. V řadě států (např. Polsko, NSR, Maďarsko, Rusko) se využívá v klinické praxi v širokém spektru oborů, např. na klinikách chirurgických, pediatrických, očních, neurologických, kardiologických, urologických ...

V Rusku je DENS-terapie schválena a registrována jako samostatná léčebná metoda a má osvědčení o registraci Ministerstva zdravotnictví Ruské federace. Systém výroby prošel certifikací EUROCAT a odpovídá požadavkům normy DIN EN ISO 9001:2000 a DIN EN ISO 13485:2003. K dispozici jsou všechna potřebná oficiální schválení pro EU. Výrobek je označen značkou CE podle směrnice 93/42/EEC pro zdravotní výrobky.

DENS-terapie pracuje na principu elektroneurostimulace. Je to široce dostupná metoda uzdravování bez léků, prostřednictvím obnovy přirozených autoregulačních procesů. Samozřejmě v případech, kde jsou léky nezbytné, DENS-terapie pomáhá jejich léčebnému působení a umožňuje urychlit snížení farmakologické zátěže organismu. Efekt elektroneurostimulace se projevuje jako rychlý analgetický efekt, zlepšení subjektivního stavu a nálady, normalizace spánku atd. Použití DENS-terapie lze použít jako kombinace v komplexu s dalšími léčebnými metodami, nebo jako samostatné metody. Podporuje příznivý vývoj jak akutních, tak chronických onemocnění.

Kde všude může přístroj DENAS a Dens-terapie pomoci:

 • Bolesti v zádech ( i při řízení auta na delších vzdálenostech, nebo stálého sezení např. u počítače)
 • migrény
 • naraženiny
 • vymknutí kotníku
 • bolest zubů
 • stimulace oslabených orgánů
 • snižování tlaku (hypertenze)
 • zvyšování tlaku
 • odstranění únavy očí
 • posílení organismu při únavě
 • první pomoc (bezvědomí, krvácení, pohmoždění, šok,bodnutí hmyzem, horečka, náhlá dýchací nedostatečnost, rány, popáleniny, omrzliny, zlomeniny)

Jak vypadá použití přístroj DENAS v praxi:

Výhody přístroje DENAS:

 1. Přenosnost, nezávislost a jednoduché použití.
 2. Rychlá zpětná reakci organizmu.
 3. Pronikání impulzů povrchovou vrstvou kůže až do hloubky 1 mm.
 4. Neexistuje věkové omezení pro použití přístroje.
 5. Použití přístroje nevyžaduje odborné lékařské vzdělání.
 6. Optimální poměr mezi cenou léčby a její efektivitou.
 7. Přístroj je možné použít při léčbě akutních stavů a poskytnutí první pomoci.
 8. Naděje na úspěch při jakémkoliv onemocnění.