Dens terapie

DENAS (Dvoupásmový ElektroNeuroAdaptivní Stimuláror ) je vždy s Vámi: ve dne i v noci, za deště i zimy, doma i na cestách, když není nablízku diplomovaný odborník, nebo právě v jeho rukou. DENAS Vás nenechá na výsledky léčby dlouho čekat. DENAS je určen k neinvazivnímu léčebnému působení, regulaci fyziologických funkcí organizmu a také k léčení funkčních poruch u širokého spektra nemocí.

Působení prostřednictvím tohoto přístroje se nazývá DENS-terapie. Je to účinná terapie s rychlým léčebným efektem bez vedlejších účinků. V řadě států (např. Polsko, NSR, Maďarsko, Rusko) se využívá v klinické praxi v širokém spektru oborů, např. na klinikách chirurgických, pediatrických, očních, neurologických, kardiologických, urologických …

dens

denasV Rusku  je DENS-terapie  schválena a registrována jako samostatná léčebná metoda a má osvědčení o registraci Ministerstva zdravotnictví Ruské federace. Systém výroby prošel certifikací EUROCAT a odpovídá  požadavkům normy DIN EN ISO 9001:2000 a DIN EN ISO 13485:2003.  K dispozici jsou všechna potřebná oficiální schválení pro EU. Výrobek je označen značkou CE podle směrnice 93/42/EEC pro zdravotní výrobky.

DENS-terapie pracuje na principu elektroneurostimulace. Je to široce dostupná metoda uzdravování bez léků, prostřednictvím obnovy přirozených autoregulačních procesů. Samozřejmě v případech, kde jsou léky nezbytné, DENS-terapie pomáhá jejich léčebnému působení a umožňuje urychlit snížení farmakologické zátěže organismu.  Efekt elektroneurostimulace se projevuje jako rychlý analgetický efekt, zlepšení subjektivního stavu a nálady, normalizace spánku atd. Použití DENS-terapie lze použít jako kombinace v komplexu s dalšími léčebnými metodami, nebo jako samostatné metody. Podporuje příznivý vývoj jak akutních, tak chronických onemocnění.

Kde všude může přístroj DENAS a Dens terapie pomoci:

 • Bolesti v zádech ( i při řízení auta na delších vzdálenostech, nebo stálého sezení např. u počítače)
 • migrény
 • naraženiny
 • vymknutí kotníku
 • bolest zubů
 • stimulace oslabených orgánů
 • snižování tlaku (hypertenze)
 • zvyšování tlaku
 • odstranění únavy očí
 • posílení organismu při únavě
 • první pomoc (bezvědomí, krvácení, pohmoždění, šok,bodnutí hmyzem, horečka, náhlá dýchací nedostatečnost, rány, popáleniny, omrzliny, zlomeniny)

Jak vypadá použití přístroj DENAS v praxi:
dens-pouziti

Výhody přístroje DENAS:

 1. Přenosnost, nezávislost a jednoduché použití.
 2. Rychlá zpětná reakci organizmu.
 3. Pronikání impulzů povrchovou vrstvou kůže až do hloubky 1 mm.
 4. Neexistuje věkové omezení pro použití přístroje.
 5. Použití přístroje nevyžaduje odborné lékařské vzdělání.
 6. Optimální poměr mezi cenou léčby a její efektivitou.
 7. Přístroj je možné použít při léčbě akutních stavů a poskytnutí první pomoci.
 8. Naděje na úspěch při jakémkoliv onemocnění.

Přístroje a výrobky DENAS

dens_pristroj DiaDENS PK Moderní široko spektrální aparát, vhodný jak pro terapeuty,  tak pro domácí využití disponuje nejširší škálou léčebných frekvencí a všemi diagnostickými režimy

DiaDENS PCM

DiaDENS – PCM Přístroj DiaDENS PCM je vhodný jak pro nováčky, tak pro zkušené uživatele. Moderní široko spektrální aparát pro domácí využití, disponuje nejširší škálou léčebných frekvencí, nemá diagnostické režimy
DiaDENS DT aparát se základní škálou léčebných frekvencí a škálou diagnostických režimů
DiaDENS T aparát se základní škálou léčebných frekvencí
ZooDENS aparát určený k léčbě zvířat
LADOS LADOS Účinná úleva od jakékoliv bolesti
Osteo DENS OsteoDENS Specializovaný přístroj pro relaxaci a léčbu krční páteře.
DiaDENS Cardio DiaDENS – Cardio Slouží k snižování vysokého krevního tlaku
DiaDENS Cosmo DiaDENS Kosmo Kosmetický přístroj DiaDENS Kosmo s obličejovou maskou
OLM 2 léčebná vesta DENAS OLM Léčebné mnohovrstvé oblečení DENAS OLM
DENS Brýle DENS Brýle DENS-brýle jsou určeny k léčbě očních chorob a předcházení zrakovým postižením. používají se ve spojení s electrostimulatory DENAS a DiaDENS.
elektrody Elektrody Elektrody – vhodný doplněk Vašich přístrojů DENAS
Karlovarská sůl Karlovarská sůl Minerální vody českých lázní Karlovy Vary se proslavily již dávno. Jako čistě přírodní prostředek se karlovarská přírodní minerální sůl aktivně používá jak pro účely léčby a podpůrné terapie (rehabilitace), tak i pro prevenci onemocnění.
Malavtilin Krémy Krémy pro všestranné použití naleznete zde.

Všechny přístroje a přípravky si u mě můžete zakoupit, nebo objednat podívejte se na ceník přístrojů DENAS.